Autoservis

Pomůžeme Vám ve všem, co se týká provozu Vašeho auta nebo dodávky. 

Náš autoservis Autoslužby Burda v Praze 6 vám nabízí široké služby v oblasti servisu Vašeho vozu nebo dodávky. Od běžných mechanických oprav a prohlídek, přes diagnostiku a elektroopravy, až po velké opravy havarovaných vozů.

V mechanické dílně našeho servisu Vašemu vozu opravíme:
Brzdy – destičky, kotouče, čelisti, hydrauliku, brzdiče, brzdová lana
Tlumiče – olejové, plynokapalinové, dorazy tlumičů, uložení tlumičů
Podvozek – čepy, tyčky řízení, silentbloky, ramena, uložení ramen
Poloosy, homol. klouby, ochranné manžety

Opravíme Vám výfukovou soustavu Vašeho auta. 
Provádíme výměny tlumičů výfuku, svodů, katalyzátorů, pružných členů, zavěšení výfuku. Opravujeme potrubí. Vyberete si z produkce několika výrobců v různých cenových hladinách.

Kompletní servis a údržbu klimatizace Vašeho auta:
  • plnění 
  • zjišťování úniku chladiva a diagnostika závad klimatizace 
  • opravy netěsností 
  • desinfekce klimatizace 
  • plnění ekologickým chladivem 
  • vakuování systému, doplnění oleje 
  • výměny výparníků
Autoelektrika
Každé dnešní moderní auto má v sobě množství elektrické výbavy. Podíl oprav na elektronice vozů stále stoupá. Ať už se jedná o klasickou opravu startéru, alternátoru nebo například o elektrické stahování okna, centrální zamykání a dalších věci z komfortní elektroniky – jsme připraveni Vám pomoci.

Karosářské opravy
Naše karosářská dílna se zabývá opravami havarovaných vozů. Na rovnací stolici s přesným měřením vyrovnáme karoserii, vyměníme poškozené nosné díly a vše uvedeme do původního stavu. Všechny sváry z důvodu ochrany proti korozi provádíme v ochranné atmosféře.

Antikorozní ochrana karoserie 
Nabízíme Vám provedení antikorozní ochrany dutin a podvozku Vašeho vozu. Značně tím zvýšíte odolnost karoserie proti kondenzované vlhkosti v nosnících karoserie. Podvozek ošetřený speciálním nástřikem lépe odolává odletujícím kamínkům.